⚡️قیمت فلزیاب چقدر است؟⚡️

قیمت فلزیاب

قیمت فلزیاب چقدر است؟

 

قیمت‌ فلزیاب، وقتی تصمیم می‌گیرید که به سرگرمی فلزیاب برید، وقتی نوبت به پیدا کردن دستگاه گنج یاب عالی می‌رسد، می‌تواند بسیار گیج‌کننده باشد.

شما جواهری می خواهید که تعداد زیادی جواهرات مدفون را پیدا کند، اما استفاده از آن آسان باشد و به خوبی کار کند. و حقیقت این است که تا زمانی که مطمئن نشوید که کاملاً عاشق تشخیص طلا هستید، احتمالاً نمی خواهید مقدار زیادی هم پول خرج کنید.

همه فلزیاب ها از یک طرح اولیه استفاده می کنند. یک سیم پیچ، یک جعبه کنترل و یک شفت (دسته) وجود دارد. دو ویژگی اصلی حساسیت و تبعیض هستند و اینها بسیار مهم هستند زیرا تعیین می کنند که چقدر در یافتن سکه، جواهرات، طلا یا آثار باستانی موفق خواهند بود.

اکنون، قبل از اینکه بتوانید فلزیابی پیدا کنید که دقیقاً همان کاری را که می‌خواهید انجام دهد، باید به چند چیز فکر کنید تا مطمئن شوید که ردیابی می‌خرید که تمام ویژگی‌های مورد نیاز شما را داشته باشد. در واقع، توصیه می کنم برای اطلاع از قیمت فلزیاب چند سوال از خود بپرسید.

قیمت فلزیاب

قیمت فلزیاب

 

کجا جستجو خواهم کرد؟

منطقه ای که می خواهید جستجو کنید در انتخاب دستگاه بسیار مهم است. اگر قصد دارید جایی نزدیک آب باشید، باید یکفلزیاب ضد آب تهیه کنید.

اگر می‌خواهید هنگام غواصی از فلزیاب استفاده کنید، باید یک شناور زیردریایی تهیه کنید.

اگر منطقه‌ای که می‌خواهید جستجو کنید بسیار معدنی است، ممکن است بخواهید یک فلزیاب پالسی بگیرید.

و اگر قصد دارید برای شکار سفر کنید؟ خوب، شما می خواهید یک فلزیاب را در نظر بگیرید که دارای بخش هایی باشد که به راحتی از هم جدا شوند.

چه چیزی را می خواهید پیدا کنید؟

بیشتر مبتدیان فقط می خواهند هر چیزی را پیدا کنند، اما زمانی که به شکار عادت کردید، ممکن است بخواهید در نوع خاصی از فلز تخصص پیدا کنید.

آیا می خواهید طلا، سکه، جواهرات یا آثاری پیدا کنید؟

آشکارسازهای مختلف می توانند اشیاء خاص را راحت تر از دیگران جستجو کنند.

به چه اندازه دستگاه نیاز دارم؟

اگر بیش از یک نفر از دستگاه استفاده می کنند (مخصوصاً اگر بچه ها می خواهند از آن استفاده کنند)، باید به این فکر کنید که آیا فلزیاب قابل تنظیم است یا خیر. شما باید وزن دستگاه را نیز در نظر بگیرید.

چند پوند تا زمانی که آن را برای چند ساعت به جلو و عقب تاب دهید زیاد به نظر نمی رسد. هرچه دستگاه سبک تر باشد، مدت زمان بیشتری می توانید از آن به راحتی استفاده کنید.

آیا استفاده از آن آسان یا پیچیده خواهد بود؟

بسیاری از فلزیاب‌ها ماشین‌های «روشن و روشن» هستند و قطعاً این همان چیزی است که شما می‌خواهید. حتی شکارچیان باتجربه استفاده از ماشین‌هایی را انتخاب می‌کنند که به مطالعه یا دانش زیادی برای کارکرد مؤثر نیاز ندارند.

اکنون که می‌دانید می‌خواهید فلزیاب شما چه کاری انجام دهد، می‌توانید با مشاهده ویژگی‌هایی که ردیاب شما به آن نیاز دارد، جستجوی خود را آغاز کنید تا بتوانید نوع فلزی را که می‌خواهید پیدا کنید.

همانطور که شما در حال مقایسه فلزیاب ها هستید، مواردی وجود دارد که در اولویت قرار می گیرند، در حالی که برخی دیگر واقعاً غیرقابل مذاکره هستند. مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که شما باید فلزیابی را انتخاب کنید که در دست گرفتن راحت و استفاده آسان باشد. فلزیاب هایی که دارای صفحه نمایش LCD و رابط دکمه ای هستند، حتی برای مبتدیان نیز بصری خواهند بود.

همچنین می‌توانید فلزیاب‌هایی را با دستگیره‌هایی انتخاب کنید که به‌طور دستی تشخیص و حساسیت را تنظیم کنید. به آن مانند رادیو فکر کنید.

می‌توانید دکمه‌هایی را برای کانال‌های از پیش تعیین‌شده انتخاب کنید یا می‌توانید از دکمه‌ها برای تنظیم ایستگاه‌های مورد علاقه‌تان استفاده کنید.

در هر صورت، شما یاد می گیرید که کدام یک مورد علاقه شما هستند و بیشتر از آن ها استفاده می کنید. همین امر در مورد فلزیاب ها و تنظیمات آنها نیز صادق است. دستگیره ها و دکمه ها هر دو عالی هستند، اما زمانی که از آنها استفاده می کنید کمی متفاوت هستند.
حساسیت و تبعیض

همانطور که قبلاً اشاره کردم، دو کلمه ای که بیشتر با آن مواجه خواهید شد ، حساسیت و تبعیض است. اینها هر دو مهم هستند و تا حد زیادی در تعیین میزان موفقیت شما در شکار کمک خواهند کرد.

حساسیت تعیین می کند که فلزیاب چقدر عمق را جستجو کند.

اگر حساسیت خود را بیشتر کنید، فلزیاب در اعماق کمتر جستجو می کند. با این حال، نمی‌توانید آن را فقط در بالاترین سطح تنظیم کنید یا ممکن است با تداخل و سیگنال‌های کاذب زیادی مواجه شوید، زیرا کانی‌سازی زمین می‌تواند هشدارهای نادرست بدهد.

اگر فلزیاب شما مکررا بوق می‌زند، احتمالاً باید حساسیت خود را کاهش دهید. اگر مطمئن نیستید که چگونه آن را تنظیم کنید، همیشه می توانید یک هدف آزمایشی را دفن کنید و ببینید که آیا آشکارساز شما آن را پیدا خواهد کرد یا خیر.

در غیر این صورت، حساسیت را تا زمانی که این کار انجام نشود، افزایش دهید. معمولاً بهترین کار این است که حساسیت را در اواسط خشم حفظ کنید تا زمانی که واقعاً تجربه‌ای را به دست آورید.

تبعیض عبارت مهم دیگری است که در دنیای فلزیاب زیاد خواهید شنید. این تبعیض به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا هدف واقعی یا آشغال با ارزشی مانند درب بطری یا بسته بندی فویل را شناسایی می کنید.

هر ردیاب فلزی از نظر نحوه برخورد با صداهای تبعیض متفاوت است، اما تقریباً همه آنها برای انواع مختلف اهداف، رنگ های منحصر به فردی می دهند. برای فهمیدن اینکه کدام زنگ ها نشان دهنده این هستند که باید حفاری کنید و کدام زنگ ها احتمالاً ناخواسته هستند که باید نادیده بگیرید، به تجربه کمی نیاز دارد.

در ابتدا، احتمالاً قبل از اینکه چیزی را پیدا کنید که واقعاً می خواهید نگه دارید ، زیاد حفاری خواهید کرد.
پیدا کردن یک فلزیاب خوب با بودجه کم

اکنون که اصول اولیه ویژگی های فلزیاب را می دانید، اجازه دهید در مورد بودجه شما صحبت کنیم. قیمت فلزیابها از 100 دلار تا بیش از 1000 دلار متغیر است.

آیا واقعاً برای موفقیت در جستجوهای خود باید پول زیادی خرج کنید؟ هیچ البته نه! اما شما نیاز به یک فلزیاب با کیفیت دارید بدون توجه به محدوده قیمتی که ممکن است داشته باشد.

البته شرکت علی بابا در قسمت زیر یکسزی از فلزیاب های که در ایران جواب داده است همراه با قیمت لیست نموده ایم میتوانید مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است چون این دستگاهها با دلار و یورو خریداری می شود حتما به ما در تماس باشید.

09196611117

قیمت فلزیاب تصویری وگا SE 105 میلیون تومان
قیمت دستگاه فلزیاب وگا DS 125 میلیون تومان
قیمت فلزیاب وگا GS 190 میلیون تومان
قیمت وگا ان ایکس NX 285 میلیون تومان
قیمت وگا جی اس پرو 385 میلیون تومان
قیمت فلزیاب ان ایکس پرو 590 میلیون تومان
قیمت فلزیاب پانتر ترکیه 62 میلیون تومان
قیمت فلزیاب ایمپکت 58 میلیون تومان
قیمت فلزیاب کروزر نوکتا 61 میلیون تومان
قیمت ردیاب وارویک 215 میلیون تومان
قیمت ردیاب بلک هانتر 170 میلیون تومان
قیمت ردیاب اسکای فورس 115 میلیون تومان
قیمت ردیاب یو جی 50 85 میلیون تومان
قیمت ردیاب آر دی پرو 71 میلیون تومان
قیمت رلیک دتکتور 55 میلیون تومان
قیمت ردیاب تی دی مکس 52 میلیون تومان
قیمت ردیاب ورولف 62 میلیون تومان
قیمت فلزیاب آنفبیو 63 میلیون تومان
قیمت فلزیاب لورنز Z2 270 میلیون تومان
قیمت فلزیاب gpx 5000 105 میلیون تومان
5/5 - (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی 19 − = 16